Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakład Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej

ul. Bankowa 18, 72-010 Police

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18 zatrudni pracownika na stanowisko MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH w grupie remontowej w Dziale Technicznej Obsługi Budynków nabór do 15.07.2022 r. r do godziny 14:30

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18
zatrudni pracownika na stanowisko
MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH
w grupie remontowej w Dziale Technicznej Obsługi Budynków

I.    Opis stanowiska pracy

W schemacie organizacyjnym Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach stanowisko – MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH – podlega bezpośrednio Kierownikowi Działu Technicznej Obsługi Budynków

Do głównych obowiązków pracownika na stanowisku montera instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie należało wykonywanie robót remontowych i konserwacyjnych w następującym zakresie:
1.    instalacje wodociągowe,
2.    instalacje kanalizacyjne,
3.    instalacje gazowe,
4.    instalacje centralnego ogrzewania,
5.    ewentualne roboty ziemne towarzyszące pracom instalacyjnym.
Dodatkowo mile widziana (nie wymagana) będzie umiejętność spawania drobnych elementów stalowych.

II.    Warunki pracy na stanowisku:

1.    Praca w terenie na nieruchomościach zarządzanych przez Zakład (Police, Trzebież, Pilchowo, Przęsocin),
2.    Rozpoczęcie i zakończenie pracy na bazie materiałowo-sprzętowej przy ul. Tanowskiej 8 w Policach,
3.    Na bazie istnieje zaplecze socjalne dla pracowników,
4.    Transport z bazy na adresy odbywa się za pomocą wynajętego transportu samochodowego,
5.    Praca w wymiarze 8 godzin dziennie; średnio 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku), za pracę powyżej 8 godzin dziennie płatne nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
6.    Wynagrodzenie  (stawka od 20 zł do 28 zł brutto / 1 godzinę) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatkowe świadczenia socjalne zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Zakładu, m.in. dodatkowe  wynagrodzenie roczne tzw. „13” oraz nagrody jubileuszowe należne każdemu pracownikowi, który ma udokumentowane minimum 20 lat pracy,
7.    Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę na czas określony min. 12 miesięcy; po okresie sprawdzającym możliwa umowa na czas nieokreślony,

III.    Wymagane dokumenty:

1.    życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV),
2.    Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ze zm.) dalej: RODO.

IV.    Informacje dodatkowe:

1.    Termin składania ofert - do dnia 15.07.2022 r. r do godziny 14:30
2.    Miejsce składania ofert: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach ul. Bankowa 18 - sekretariat pokój nr 312 III p. lub na adres e-mail rmazur@zgkim.police.pl
3.    Dodatkowe informacje pod nr telefonu 91-43-11-366 (Robert Mazur - kierownik) lub 91-31-21-284 (Ryszard Twardowski – majster)
4.    Przewidywany termin zatrudnienia OD LIPCA 2022 (pełen etat; umowa o pracę na czas określony – min. 12 miesięcy; po okresie sprawdzającym umowa o pracę na czas nieokreślony)
5.    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami, którzy spełniają podstawowe oczekiwania pracodawcy dotyczących posiadanych kwalifikacji umożliwiających realizowanie pracy na stanowisku MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH.
6.    Kandydaci których oferta nie została wybrana mogą odebrać złożone przez siebie dokumenty w terminie 10 dni po zamknięciu naboru. Po tym terminie, nieodebrane oferty zostaną komisyjnie zniszczone.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ze zm.) dalej: RODO, informujemy, że:
1.    Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach przy ul. Bankowej 18,
72-010 Police jest administratorem Państwa danych osobowych;
2.    Kontakt z wyznaczonym w ZGKiM inspektorem ochrony danych możliwy jest za pośrednictwem adresu: iod@zgkim.police.pl
3.    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (a) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (b), pozostałe dane na podstawie zgody (c):
a)    art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity Dz.U. 2020 poz. 1320) oraz §1 Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz.U. 2018 poz. 2369);
b)    art. 6 ust. 1 lit. b RODO;
c)    art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
4.    Państwa dane osobowe będą przechowywane do zakończenia obecnego procesu rekrutacji;
5.    Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo do wniesienia skargi do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa;
6.    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Informacje

Liczba wyświetleń: 23
Utworzono dnia: 23.06.2022
Dokument wprowadził:
Dominik Chełminiak
Dokument opublikował:
Dokument wytworzył:
Anna Gnyp
Wytworzono:
26.06.2022
Podmiot udostępniający informację:
ZGKiM Police

Historia publikacji

  • 11.07.2022 14:08, Administrator
    Wyłączenie widoczności dokumentu: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18 zatrudni pracownika na stanowisko MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH w grupie remontowej w Dziale Technicznej Obsługi Budynków nabór do 15.07.2022 r. r do godziny 14:30
  • 23.06.2022 10:37, Administrator
    Dodanie dokumentu: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18 zatrudni pracownika na stanowisko MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH w grupie remontowej w Dziale Technicznej Obsługi Budynków nabór do 15.07.2022 r. r do godziny 14:30