Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Odpady

Nowe stawki naliczania opłat za gospodarowanie odpadami obowiązują od 1 stycznia 2021 r. przyjęte na podstawie Uchwały Nr XXV/254/2020 Rady Miejskiej w Policach z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniająca uchwałę w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki takiej opłaty i od 1 stycznia 2022 r. przyjete na podstawie Uchwały Nr XXXVI/372/2021 Rady Miejskiej w Policach z dnia 25 listopada 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki takiej opłaty

Z zasadami regulującymi segregowanie odpadów można zapoznać się na stronach Urzędu Miejskiego w Policach. Link publikujemy poniżej:

www.odpady.police.pl

Od 14.05.2021 r. gmina Police uruchomiała bezpłatną aplikację Eco Harmonogram. Aplikacja zawiera wszystkie informacje nt. systemu gospodarowania opadami w gminie Police. Podpowie co wrzucać a czego nie do poszczególnych pojemników czy worków, przypomni o zbliżającym się terminie odbioru odpadów oraz płatności. Wiecej na temat przeczytasz pod linkiem opublikowanym poniżej:

www.odpady.police.pl

 

Załączniki:

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny