Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18 zatrudni pracownika na stanowisko ELEKTRYK w Dziale Technicznej Obsługi Budynków

Utworzono dnia 08.03.2024

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18

zatrudni pracownika na stanowisko

ELEKTRYK

w Dziale Technicznej Obsługi Budynków

  1. Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków pracownika na stanowisku elektryk będzie należało wykonywanie głównie robót remontowo-budowlanych w pustostanach lokali mieszkalnych i usługowych w następującym zakresie: :

  1. wymiana rur i koryt instalacyjnych,
  2. wymiana przewodów,
  3. wymiana osprzętu instalacyjnego natablicowego,
  4. wymiana puszek instalacyjnych odgałęźników,
  5. wymiana osprzętu dla instalacji siły i światła,
  6. wymiana opraw i ich wyposażenia oraz elementów oświetlenia zewnętrznego,
  7. wymiana instalacji uziemiających i odgromowych,
  8. roboty uzupełniające w instalacjach elektrycznych,
  9. roboty przygotowawcze ślusarskie i wykończeniowe,
  10. roboty ziemne i ogólnobudowlane.

  1. Warunki pracy na stanowisku:

  1. Praca w terenie na nieruchomościach zarządzanych przez Zakład (Police, Trzebież, Jasienica, Pilchowo, Przęsocin);
  2. Rozpoczęcie i zakończenie pracy na bazie materiałowo-sprzętowej przy ul. Tanowskiej 8 w Policach;
  3. Na bazie istnieje zaplecze socjalne dla pracowników;
  4. Transport z bazy na adresy odbywa się za pomocą wynajętego transportu samochodowego;
  5. Praca w wymiarze 8 godzin dziennie; średnio 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku), za pracę powyżej 8 godzin dziennie płatne nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy;
  6. Wynagrodzenie (stawka od 28,5 zł do 36 zł brutto/1 godzinę) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatkowe świadczenia zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Zakładu, m.in. dodatkowe  wynagrodzenie roczne tzw. „13” oraz nagrody jubileuszowe należne każdemu pracownikowi, który posiada udokumentowane minimum 20 lat pracy;
  7. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę na czas określony min. 6 miesięcy; po okresie sprawdzającym umowa na czas nieokreślony.

  1. Wymagane dokumenty:

  1. życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV),
  2. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
  3. Mile widziane uprawnienia zawodowe branży elektrycznej. (nieobowiązkowe)

  1. Informacje dodatkowe:

  1. Termin składania ofert - do dnia 29.03.2024r.  do godziny 1430
  2. Miejsce składania ofert: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach ul. Bankowa 18 - sekretariat pokój nr 312 III p.
  3. Dodatkowe informacje pod nr telefon 91-43-11-360 lub 91-31-21-300
  4. Przewidywany termin zatrudnienia od kwietnia 2024 r. (umowa o pracę na czas określony – min. 6 miesięcy; pełen etat, po okresie sprawdzającym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  5. Kandydaci których oferta nie została wybrana mogą odebrać złożone przez siebie dokumenty w terminie 10 dni po ogłoszeniu naboru. Po tym terminie, nieodebrane ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny